HAKKIMIZDA

DOKUSUNDA ZERAFET VAR...

Halı sektörünün yeni yüzü olarak halı piyasasında yerini alan İMPERİAL HALI, AR-GE harikası en şık ve en göz alıcı modellerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kaliteden ödün verilmeden en son teknoloji makinelerde üretilen İmperial Halı ,çeşitli renk ve desenlerden oluşan zengin seçenekleriyle her zevke ve her bütçeye hitap etmektedir.Gelenekselliğin yanında ve yeniliklere açık olan İMPERİAL halı , kendine özgü çizgisi ve kullandığı farklı iplikler ile halı sektöründe yerini almıştır. 
Kurulduğumuz tarihten itibaren halı sektörünün standartlarını yükseltmeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini ilke edinen kalite ve yeniliği ön planda tutan İMPERİAL halı tüm kalitelerinde hayata değer katmaktadır. Türkiye'de geniş bir bayii ağına sahip olan İmperial Halı, yeniliğe önem veren profesyonel bir ekip tarafından tasarlanarak iç ve dış pazarlara sevk edilmektedir. 
Alışılmışın dışında tasarımı, renk ve desenlerin modern fikirlerle buluştuğu birbirinden güzel desenleriyle bu koleksiyonda evinize şık ve ışıltılı bir görünüm kazandırmak için sizleri bekliyor.